Alzene hot chili

Provitus
35
Mogłyby być bardziej chrupiące .Alzene hot chili
42Alzene hot chili
Alzene hot chiliAlzene hot chili
masa netto

masa netto

640 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,42 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000726

5900580000726

Preis: 10,51 zł

kaufen 6 szt. für 10.35 zł/szt
10.51 PLN 2028-08-31 NewCondition
ogórki 48 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, koper, sól, warzywa (cebula, marchew, papryka, czosnek), gorczyca, mieszanka przypraw, papryczka chili 0,1 %, barwnik - ryboflawina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna177 kJ / 42 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry7,6 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,6 g
Sól1,1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ogórki konserwowe z papryczką chili. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii produkcji na boku wieczka. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4 °C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Rücksendeadresse:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marta , 2023-01-16 15:50:21Mogłyby być bardziej chrupiące .



Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
kaschubischen 640 g
17,17zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
Knoblauch 640 g
15,94zł/kg

Preis: 10,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-07-30
Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
eingelegte Gurken 760 g
23,53zł/kg

Preis: 17,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-09-19
Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
einges 900 g
11,10zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-10-30
Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
Dosen 670 g
20,13zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Konservierungsstoffe Charsznickie eingelegte Gurken ohne 1.4 kg
9,56zł/kg

Preis: 13,39 zł

PLN
1
85
Verfallsdatum 2026-11-30
Provitus PROVITUS Pickles Sandwich Provitus PROVITUS Pickles Sandwich
680 g
16,16zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5