Copernicus Klassische Theaterwaffel

Kopernik
55
5Copernicus Klassische Theaterwaffel
54Copernicus Klassische Theaterwaffel
Copernicus Klassische TheaterwaffelCopernicus Klassische Theaterwaffel
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

61,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056012932

5900056012932

Preis: 2,44 zł

2.44 PLN 2027-07-31 NewCondition
czekolada 28 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, mleko pełne w proszku, orzeszki arachidowe 3,8 %, serwatka w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, sól, substancja spulchniająca (węglany sodu), żółtko jaj w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2178 kJ / 522 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14 g
Węglowodany53 g
w tym cukry35 g
Białko7,0 g
Sól0,30 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
wolne od GMO - certyfikat jakości
Marke:Kopernik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:10:315



Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Müsliriegel Sante Sante Crunchy Müsliriegel
bestreut Müsli mit getrockneten Pflaumen mit Vanillesauce 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Hafer Sante Sante Green Tree Baton Hafer
Müsli mit Schokolade 40 g
64,00zł/kg

Preis: 2,56 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Eine Sante Sante Crunchy Eine
Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade 40 g
56,25zł/kg

Preis: 2,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-20
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
60,75zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Kopernik Copernicus Pierniczki Kopernik Copernicus Pierniczki
gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade 150 g
57,53zł/kg

Preis: 8,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Kopernik Copernicus Catherine Kopernik Copernicus Catherine
Lebkuchen in Schokolade 56 g
73,39zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-03-30
Kopernik Kopernik Kopernik Kopernik
Lebkuchenplätzchen mit Pflaumenfüllung küssen 140 g
31,29zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5