Cykoria
51
Panierowanie jest często stosowanym w naszych kuchniach sposobem przygotowywania różnych gatunków mięs do smażenia. Polecamy państwu panierkę cebulową, nadającą złocistą, bardzo pożądaną barwę powierzchni smażonych produktów. Zatrzymując sok mięsny i składniki odpowiedzialne za aromat, zapewnia odpowiednią soczystość i kruchość mięsa. Specjalnie dobrane składniki panierki zabezpieczają ją przed chłonięciem zbyt dużych ilości tłuszczu podczas smażenia.
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

28,56 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288384265

5900288384265

Preis: 5,14 zł

kaufen 5 szt. für 5.06 zł/szt
5.14 PLN 2027-08-30 NewCondition
kukurydza, cebula 15 %, ziemniaki, marchew, pasternak
Wartości odżywcze (%)na 100 g produktu
Wartość energetyczna1523 kJ
Wartość energetyczna360 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany75 g
w tym cukry2,9 g
Błonnik6,5 g
Białko7,6 g
Sól0,08 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Panierowanie jest często stosowanym w naszych kuchniach sposobem przygotowywania różnych gatunków mięs do smażenia. Polecamy państwu panierkę cebulową, nadającą złocistą, bardzo pożądaną barwę powierzchni smażonych produktów. Zatrzymując sok mięsny i składniki odpowiedzialne za aromat, zapewnia odpowiednią soczystość i kruchość mięsa. Specjalnie dobrane składniki panierki zabezpieczają ją przed chłonięciem zbyt dużych ilości tłuszczu podczas smażenia.
Eigenschaften:produkt bezglutenowy, odpowiedni dla vegan, 100 % składników pochodzenia roślinnego, proste gotowanie
Marke:Cykoria
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Panierka cebulowa do mięsa, drobiu, ryb i owoców morza oraz warzyw.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: Przygotowane do smażenia porcje mięsa posolić, doprawić przyprawami, zanurzyć w jajku lub kleiku z mąki kukurydzianej i obtoczyć w panierce lekko dociskając ręką. Po usmażeniu pozostawić na ręczniku papierowym do odsączenia. Sposób przyrządzania warzyw: Ugotowane warzywa (np. kalafior, fasolkę, szparagi itp.) posypać rozgrzaną na patelni panierką, polać rozgrzanym tłuszczem. Panierkę można stosować do wszystkich rodzajów mięs, ryb i owoców morza oraz do gotowanych warzyw.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat Panier Huhn Geflügel Prymat Panier Huhn Geflügel
    Verfallsdatum
    2027-09-09
    Prymat panier hacken , Fleisch Prymat panier hacken , Fleisch
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Cykoria Panier Paniermehl für Cykoria Panier Paniermehl für
    Fleisch, Geflügel , Gemüse und Fisch 200 g
    24,10zł/kg

    Preis: 4,82 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
    Lebensmittelgeschäft 20 g
    92,50zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
    60 g
    37,67zł/kg

    Preis: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 Beutel 120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Erdbeere 100 g
    56,30zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Rum 100 g
    32,40zł/kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
    Instant-Käsekuchen 190 g
    36,79zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5