Tomatensauce

Cykoria
55
Ok.Tomatensauce
45Tomatensauce
TomatensauceTomatensauce
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

47,80 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004187

5900288004187

Preis: 2,39 zł

2.39 PLN 2028-03-30 NewCondition
proszek pomidorowy 37,6 % (pomidory, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu), skrobia ziemniaczana modyfikowana, cukier, warzywa suszone 9,5 % w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, czosnek), mąka pszenna, maltodekstryna, sól, tłuszcz palmowy, zioła w zmiennych proporcjach (bazylia, oregano, tymianek), koncentrat o smaku pomidora 1 % (maltodekstryna, sól, aromaty), koncentrat papryki, aromaty, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas winowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna260 kJ
Wartość energetyczna62 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,0 g
Błonnik1,5 g
Białko1,1 g
Sól1,1 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
podawaj do: makaronu, dań mięsnych, zapiekanek, dla Twoich super potraw, Polski Producent
Marke:Cykoria
Über die Marke:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowy. Koncentrat sosu w proszku.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2026-07-02 04:30:53Ok.



Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
Tomaten 33 g
111,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Cykoria Pilzsauce Cykoria Pilzsauce
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Hunter -Sauce Cykoria Hunter -Sauce
Verfallsdatum 2027-12-30
Cykoria Weisse Sauce Cykoria Weisse Sauce
Verfallsdatum 2027-06-06
Cykoria Licht Bratensauce Cykoria Licht Bratensauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5