Danusia Wawel klassischen gefüllt Schokolade Dessert

Wawel
55Danusia Wawel klassischen gefüllt Schokolade Dessert
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Danusia Wawel klassischen gefüllt Schokolade DessertDanusia Wawel klassischen gefüllt Schokolade Dessert
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

97,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102000142

5900102000142

Preis: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-05-30 NewCondition
czekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, czekolada 8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 3,8 %, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), mleko w proszku odtłuszczone, spirytus, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:2023 kJ / 484 kcal
tłuszcz:24 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:14 g
węglowodany:58 g
- w tym cukry:53 g
białko:5.1 g
sól:0.03 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Eigenschaften:klasyczna deserowa
Marke:Wawel
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada z nadzieniem (45 %) czekoladowo-orzechowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
    Schokolade mit Kokosfüllung 38 g
    97,37zł/kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
    Verfallsdatum 2027-05-26
    Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
    Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
    47,69zł/kg

    Preis: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
    36 g
    52,22zł/kg

    Preis: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
    Verfallsdatum 2027-05-18
    Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
    -Wafern 180 g
    23,39zł/kg

    Preis: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
    in Schokolade 1 kg

    Preis: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-25
    Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
    Rum in Schokolade 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
    Kokos 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
    -Gelee-Füllung 160 g
    57,88zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
    1 kg

    Preis: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Wawel Wawel Royal Vanillemilch Wawel Wawel Royal Vanillemilch
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5