Dary Natury Tee BIO Thymiankraut

Dary Natury

Ekologiczna herbatka z ziela macierzanki. Możną nią zastąpić inne codzienne napoje.

Dary Natury Tee BIO ThymiankrautDary Natury Tee BIO Thymiankraut
BIO
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-01

pojemność

cena za kilogram

270,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006059

5902741006059

Preis: 6,76 zł

6.76 PLN 2027-04-01 NewCondition

ziele macierzanki* (100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Ekologiczna herbatka z ziela macierzanki. Możną nią zastąpić inne codzienne napoje.


Zubereitung und Verwendung:

Pić 1-2 razy dziennie.


Zubereitungshinweise:

Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić do zaparzenia na około 10-15 minut


Dary Natury Dary Natury Tee Dary Natury Dary Natury Tee
BIO
Dary Natury Tee Reinigung BIO Dary Natury Tee Reinigung BIO
Reinigung BIO 25 tabl.

Preis: 11,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-11-04
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Bio-Tee mit gemahlenen Holunderkräutern 25 g
380,40zł/kg

Preis: 9,51 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
30 g
108,33zł/kg

Preis: 3,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
Kamillentee 20 szt.

Preis: 3,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
der Provence Gewürz BIO 20 g
429,50zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
getrocknete Zwiebeln BIO 40 g
222,00zł/kg

Preis: 8,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5