Geschenke der Natur der Provence Gewürz BIO

Dary Natury

Przyprawa szczególnie stosowana do potraw tłustych, mająca również zastosowanie do zup, sosów i pieczeni.

składniki: cząber, rozmaryn, oregano, bazylia, tymianek (po 15%), majeranek, szałwia, lawenda (w różnych proporcjach)

 

Geschenke der Natur der Provence Gewürz BIOGeschenke der Natur der Provence Gewürz BIO
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

429,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527537

5902768527537

Preis: 8,59 zł

8.59 PLN 2028-03-03 NewCondition

Przyprawa szczególnie stosowana do potraw tłustych, mająca również zastosowanie do zup, sosów i pieczeni.

składniki: cząber, rozmaryn, oregano, bazylia, tymianek (po 15%), majeranek, szałwia, lawenda (w różnych proporcjach)

 


Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
Verfallsdatum 2028-07-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-07-30
Prymat Würze für Spaghetti Prymat Würze für Spaghetti
20 g
111,50zł/kg

Preis: 2,23 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2028-04-30
Prymat Würze für Salate Prymat Würze für Salate
20 g
111,00zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-05-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
Thymiankraut 25 g
270,40zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
getrocknete Zwiebeln BIO 40 g
222,00zł/kg

Preis: 8,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5