Gifts of Nature Bio-Tee mit gemahlenen Holunderkräutern

Dary Natury

Roślina należąca do rodziny selerowatych, znana także jako barszlica, kurza stopka, krzemionka. Polska i łacińska nazwa zdradzają przypisywane jej tradycyjne zastosowanie. Jest smacznym i korzystnym dla zdrowia zielem, polecanym do spożywania zarówno na surowo, szczególnie wiosną, jak i w formie ziołowej herbatki.
Podagrycznik pospolity pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
Deklarowany korzystny efekt działania po spożyciu 2 naparów dziennie.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Gifts of Nature Bio-Tee mit gemahlenen Holunderkräutern Gifts of Nature Bio-Tee mit gemahlenen Holunderkräutern
BIO
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

380,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904538031633

5904538031633

Preis: 9,51 zł

9.51 PLN 2028-03-03 NewCondition

Ekologiczne ziele podagrycznika pospolitego (Aegopodium podagraria L.)


Roślina należąca do rodziny selerowatych, znana także jako barszlica, kurza stopka, krzemionka. Polska i łacińska nazwa zdradzają przypisywane jej tradycyjne zastosowanie. Jest smacznym i korzystnym dla zdrowia zielem, polecanym do spożywania zarówno na surowo, szczególnie wiosną, jak i w formie ziołowej herbatki.
Podagrycznik pospolity pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
Deklarowany korzystny efekt działania po spożyciu 2 naparów dziennie.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
Thymiankraut 25 g
270,40zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Tee Dary Natury Dary Natury Tee
BIO
Dary Natury Tee Reinigung BIO Dary Natury Tee Reinigung BIO
Reinigung BIO 25 tabl.

Preis: 11,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-11-04
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
30 g
108,33zł/kg

Preis: 3,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
Kamillentee 20 szt.

Preis: 3,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
der Provence Gewürz BIO 20 g
429,50zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
getrocknete Zwiebeln BIO 40 g
222,00zł/kg

Preis: 8,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5