Donegal Bürstenfläche

Donegal
51Donegal Bürstenfläche
Donegal BürstenflächeDonegal Bürstenfläche
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

6,18 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549260252

5907549260252

Preis: 6,18 zł

6.18 PLN NewCondition

Różne kolory.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Donegal Donegal Kosmetikspitzer Donegal Donegal Kosmetikspitzer
    1 szt.

    Preis: 4,69 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Temperówka Donegal Donegal Temperówka
    do kredek 1 szt.

    Preis: 2,48 zł

    PLN
    1
    2
    Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
    200 szt.

    Preis: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella Bella
    50 szt.

    Preis: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2030-05-30
    Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
    100 szt.

    Preis: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2030-11-30
    Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
    der reifen Haut 200 ml
    49,20zł/l

    Preis: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    Preis: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Donegal Haarkamm 15,5 cm Donegal Haarkamm 15,5 cm
    verschiedene Farben 1 szt.

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Pinzette Donegal Pinzette
    1 szt.

    Preis: 8,53 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Kamm zum Kämmen der Haare Donegal Kamm zum Kämmen der Haare
    8,8 cm 1 szt.

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Donegal Applikatoren Donegal Donegal Applikatoren
    kosmetische Schatten 6-tlg. 6 szt.
    1,48zł/szt.

    Preis: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    Preis: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    Preis: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Klamra do włosów Donegal Donegal Klamra do włosów
    1 szt.

    Preis: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Donegal Donegal Apaszka ozdoba Donegal Donegal Apaszka ozdoba
    do włosów 1 szt.

    Preis: 20,54 zł

    PLN
    1
    4
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5