Vitamin- Tonikum jede Art der reifen Haut

Ziaja każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Vitamin- Tonikum jede Art der reifen HautVitamin- Tonikum jede Art der reifen Haut
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003984

5901887003984

Preis: 9,84 zł

9.84 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Terpineol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Citric Acid.
każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Bocoton Bocoton BIO & Bocoton Bocoton BIO &
FAIRTRADE Ohrstöpsel 200 szt.

Preis: 7,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

Preis: 14,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

Preis: 11,64 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5