Erdnüsse gesalzen in Dosen

Felix
54Erdnüsse gesalzen in Dosen
źródło składników odżywczych: fosfor błonnik nienasycone kwasy tłuszczowe wit. E magnez
Erdnüsse gesalzen in DosenErdnüsse gesalzen in Dosen
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

65,29 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900571000025

5900571000025

Preis: 9,14 zł

kaufen 12 szt. für 9.00 zł/szt
9.14 PLN 2027-08-30 NewCondition
ORZESZKI ZIEMNE (95%), olej słonecznikowy, sól (1,2%)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2548 kJ
Wartość energetyczna615 kcal
Tłuszcz51 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone27 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone15 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,3 g
Błonnik8,2 g
Białko25 g
Sól1,2 g
Witaminy i składniki mineralnew 100 g
Witamina E9,9 mg
Magnez167 mg
Fosfor392 mg
*Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej).

Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
źródło składników odżywczych: fosfor błonnik nienasycone kwasy tłuszczowe wit. E magnez
Eigenschaften:duże orzeszki, jakość gwarantowana, źródło białka
Sicherheitshinweis:Produkt nie jest zalecany dla małych dzieci z powodu ryzyka zadławienia.
Marke:Felix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Orzeszki ziemne smażone, solone.
Weitere Informationen:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bio Planet Nüssen und Erdnüssen Bio Planet Nüssen und Erdnüssen
    Braten. 350 g
    39,34zł/kg

    Preis: 13,77 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Erdnüsse 350 g
    21,06zł/kg

    Preis: 7,37 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Mogyi Mogyi CRASSSH! Erdnüsse mit Mogyi Mogyi CRASSSH! Erdnüsse mit
    Chili-Geschmack 60 g
    55,50zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum
    2027-05-21
    Mogyi Mogyi CRASSSH! Mogyi Mogyi CRASSSH!
    Wasabi-beschichtete Erdnüsse 60 g
    55,50zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene
    Erdnüsse mit Limettengeschmack in Tomatensalsa 60 g
    55,50zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-06-09
    Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene
    Erdnüsse mit Zwiebelgeschmack und Sahne 60 g
    55,50zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-17
    Mogyi Mogyi CRASSSH! mit Speck Mogyi Mogyi CRASSSH! mit Speck
    überzogene Erdnüsse 60 g
    55,50zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-06
    Felix Felix Gebratene und Felix Felix Gebratene und
    gesalzene Erdnüsse 220 g
    53,86zł/kg

    Preis: 11,85 zł

    PLN
    1
    32
    Verfallsdatum
    2027-07-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5