Rolmlecz Extra ländliche Butter 83%

Mlekpol
55
Ok.Rolmlecz Extra ländliche Butter 83%
53Rolmlecz Extra ländliche Butter 83%
Rolmlecz Extra ländliche Butter 83%Rolmlecz Extra ländliche Butter 83%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

37,45 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901630000437

5901630000437

Preis: 7,49 zł

7.49 PLN 2026-10-31 NewCondition
śmietanka (wyprodukowane bez stosowania GMO)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna3095 kJ / 753 kcal
tłuszcz w tym83 g
- kwasy tłuszczowe nasycone54 g
węglowodany w tym0,8 g
- cukry0,8 g
białko0,6 g
sól0 g

Mleko : Zawiera
od mleczarza, polskie z natury, wyprodukowano bez stosowania GMO
Marke:Rolmlecz
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Masło ekstra, zawartość tłuszczu 83 %.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C. Chronić przed światłem.
Verpackungsart:Owijka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:36:07Ok.



Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-08
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-24
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
Kerrygold-Butter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2026-12-22
Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2026-12-13
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
gesalzene Kerrygoldbutter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-12-22
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
82% Fett 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-13
Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
hermetisch verpackt 150 g
37,20zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2026-12-16
Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
150 g
37,07zł/kg

Preis: 5,56 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-23
Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
Scheiben 150 g
37,93zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-19
Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-14
Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
Hartkäse Scheiben 150 g
39,13zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-14
Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
150 g
39,07zł/kg

Preis: 5,86 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-11-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5