Traditionelle irische gesalzene Kerrygoldbutter

Kerry Gold
51Traditionelle irische gesalzene Kerrygoldbutter
Traditionelle irische gesalzene KerrygoldbutterTraditionelle irische gesalzene Kerrygoldbutter
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

56,10 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Irlandia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4001954160587

4001954160587

Preis: 11,22 zł

11.22 PLN 2026-12-22 NewCondition
śmietanka, sól (max. 1,8 %), Zaw. tł. 80 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna2982 kJ / 725 kcal
Tłuszcz80 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone54 g
Węglowodany0,6 g
w tym cukry0,6 g
Białko0,7 g
Sól1,8 g

Mleko : Zawiera
Kerrygold
Aufbewahrung:Przechowywać w temp.: +2°C do +6°C.
Verpackungsart:Owijka
Herkunftsland:Irlandia
Rücksendeadresse:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-08
    Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
    200 g
    37,15zł/kg

    Preis: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-24
    Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
    Kerrygold-Butter 200 g
    56,10zł/kg

    Preis: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2026-12-22
    Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum 2026-12-13
    Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
    Butter 83% 200 g
    37,45zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
    82% Fett 200 g
    34,95zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-13
    Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
    Cheddar. Irischer Reifkäse 200 g
    69,00zł/kg

    Preis: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-06-05
    Kerry Gold Kerrygold Irish Red Kerry Gold Kerrygold Irish Red
    Cheddar Käsescheiben 150 g
    77,40zł/kg

    Preis: 11,61 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2027-05-14
    Kerry Gold Kerrygold Vintage Kerry Gold Kerrygold Vintage
    Cheddar Käse. Irischer Reifekäse 200 g
    71,40zł/kg

    Preis: 14,28 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-03-06
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5