Rural Heringsfilets in Öl mit Zwiebeln

Lisner
25
Brak oliwy i słabo przyprawione.Da się zjeść tak bez zachwytu.Rural Heringsfilets in Öl mit Zwiebeln
411Rural Heringsfilets in Öl mit Zwiebeln
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych Omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rural Heringsfilets in Öl mit ZwiebelnRural Heringsfilets in Öl mit Zwiebeln
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-22

pojemność

cena za kilogram

36,65 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344700367

5900344700367

Preis: 21,99 zł

kaufen 6 szt. für 21.66 zł/szt
21.99 PLN 2026-11-22 NewCondition
50 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), woda, 8,3 % cebula marynowana, cukier, 4,2 % olej rzepakowy, sól, ocet spirytusowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Energia:689 kJ / 165 kcal
Tłuszcz:10,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,1 g
Węglowodany:10,3 g
w tym cukry:7,9 g
Białko:8,1 g
Sól:2,3 g
Witamina D:10,4 µg (208 % RWS**)
Kwasy tłuszczowe Omega-31,8 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA1,3 g
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych Omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Eigenschaften:witamina D wspiera odporność, źródło kwasów omega 3, dzika ryba
Marke:Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marynowane filety śledziowe bez skóry w zalewie z cebulą marynowaną i olejem rzepakowym.
Aufbewahrung:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2023-07-19 16:07:22Brak oliwy i słabo przyprawione.Da się zjeść tak bez zachwytu.



Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
Lisner Lisner Bismarck Lisner Lisner Bismarck
Essig-Gewürz-Sauce Heringsscheiben in aromatischer 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-20
Rafa Heringsfilets in Essig Rafa Heringsfilets in Essig
gebacken 1 kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-03
MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
250 g
54,56zł/kg

Preis: 13,64 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2030-06-09
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Anchois-Sardellen in BIO-Olivenöl extra vergine 78 g
309,62zł/kg

Preis: 24,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-17
Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
300 g
38,07zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-25
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
280 g
40,79zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
Lachs mit Schnittlauch 80 g
53,25zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-03
Lisner Hering in Joghurt-Sauce Lisner Hering in Joghurt-Sauce
Verfallsdatum 2026-11-05
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
170 g
46,12zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5