Gedämpfte Kichererbsen

Bonduelle
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Gedämpfte Kichererbsen
42Gedämpfte Kichererbsen
pyszne chrupiące wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: Cieciorka ma wysoką zawartość kwasu foliowego. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Gedämpfte KichererbsenGedämpfte Kichererbsen
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

18,05 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681003949

3083681003949

Preis: 7,67 zł

kaufen 12 szt. für 7.55 zł/szt
7.67 PLN 2028-11-30 NewCondition
groszek cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna500 kJ / 119 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15,0 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik7,7 g
Białko6,0 g
Sól0,60 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Eigenschaften:chrupka i pożywna*, źródło białka 6 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:11Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
425 ml
16,47zł/l

Preis: 7 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Rolnik Tomaten in Scheiben Rolnik Tomaten in Scheiben
geschnitten in eigenen Saft 425 g
9,39zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2028-07-30
Rolnik Kichererbsen aus der Dose Rolnik Kichererbsen aus der Dose
400 g
8,88zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-03-30
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Kichererbsen BIO 400 g
20,60zł/kg

Preis: 8,24 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-10-01
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Metelliana Metella Kichererbse in Metelliana Metella Kichererbse in
Sole 400 g
13,80zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
212 ml
21,37zł/l

Preis: 4,53 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Pilz Letscho würzig Bonduelle Pilz Letscho würzig
Verfallsdatum
2027-10-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5