Omas gebratenen Karotten

Provitus
55
PolecamOmas gebratenen Karotten
45Omas gebratenen Karotten
Omas gebratenen KarottenOmas gebratenen Karotten
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

15,15 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002157

5900580002157

Preis: 7,27 zł

7.27 PLN 2028-02-28 NewCondition
marchew (83 %), cukier, olej rzepakowy, woda, mąka pszenna, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna390 kJ / 93 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany12 g
w tym cukry8,0 g
Błonnik3,1 g
Białko1,0 g
Sól1,2 g

Pszenica : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marchewka zasmażana. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Ewa , 2022-02-10 13:01:38Polecam



Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
480 g
15,17zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Provitus PROVITUS Rote Bete mit Provitus PROVITUS Rote Bete mit
Apfel Fried 480 g
15,92zł/kg

Preis: 7,64 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-30
Provitus Provitus Jungkohl mit Provitus Provitus Jungkohl mit
Dill 480 g
19,06zł/kg

Preis: 9,15 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Provitus Rüben gebraten Provitus Provitus Rüben gebraten
mit Preiselbeeren und Äpfeln 480 g
20,29zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-02-20
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
640 g
16,42zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Provitus marinierte Paprika Provitus marinierte Paprika
California 600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-30
Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
kaschubischen 640 g
17,17zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5