Hector Karotten, Konserven

Hektor
55
bardzo smacznaHector Karotten, Konserven
51Hector Karotten, Konserven
Hector Karotten, KonservenHector Karotten, Konserven
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000468

5904747000468

Preis: 4,73 zł

kaufen 8 szt. für 4.66 zł/szt
4.73 PLN 2027-05-30 NewCondition

Marchewka kostka, woda, sól.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2020-11-14 02:53:51bardzo smaczna



Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
460 g
13,02zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Eingelegte hausgemachte Rote Beete 460 g
17,37zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-10-30
Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-28
Bonduelle junge Karotte Bonduelle junge Karotte
212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-31
Bio Europa Bio Europe Karotten in Bio Europa Bio Europe Karotten in
einem Glas eingelegte 340 g
23,50zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
900 g
16,16zł/kg

Preis: 14,54 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
900 g
12,04zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-30
Hektor Hektor Sauerampfer gehackt Hektor Hektor Sauerampfer gehackt
270 g
15,48zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5