Herbapol Big-Active Grüner Tee mit Himbeere und Passionsfrucht

Herbapol
Herbapol Big-Active Grüner Tee mit Himbeere und Passionsfrucht Herbapol Big-Active Grüner Tee mit Himbeere und Passionsfrucht
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,32 zł / torebek

kraj

Herkunftsland

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956700359

5900956700359

Preis: 6,44 zł

6.44 PLN 2028-03-30 NewCondition
herbata zielona (75 %), owoc maliny (12 %), owoc dzikiej róży, aromaty, owoc marakui (1 %), płatki kwiatu bławatka (1 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna3 kJ/1 kcal
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

malina i marakuja + zielona herbata + płatki bławatka = wyjątkowy smak, duże liście herbaty, egzotyczne owoce, barwne płatki kwiatów, biodegradowalna torebka
Marke:Big-Active
Über die Marke:Spróbuj także: Big Active Ceylon Black Tea 100 % Big Active Earl Grey Ceylon Black Tea
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata zielona z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, aromatyzowana, ekspresowa.
Weitere Informationen:34 g (20 tb. x 1,7 g w kopertkach)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: 1 torebkę zalać 250 ml gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Chiny
Adresse des Herstellers:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Rücksendeadresse:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
20 szt.

Preis: 5,72 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Posti Yunan grüner Tee mit Posti Posti Yunan grüner Tee mit
Zitrone 20 szt.

Preis: 5,80 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2027-11-30
Herbapol Grüner Tee mit Zitrone Herbapol Grüner Tee mit Zitrone
-Taschen 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Grüner Tee Herbapol Herbapol Grüner Tee
20 torebek

Preis: 6,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-30
Herbapol Herbapol Tee Grün Herbapol Herbapol Tee Grün
blühende Kirsche 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
zur Reinigung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
für Cholesterin 20 szt.

Preis: 6,81 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5