Natürliche Kefirmilch

Jagr
55
Ok.Natürliche Kefirmilch
56Natürliche Kefirmilch
Natürliche KefirmilchNatürliche Kefirmilch
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

7,97 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000582

5904951000582

Preis: 2,99 zł

kaufen 8 szt. für 2.95 zł/szt
2.99 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko pasteryzowane, mikroflora kefirowa, zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna215 kJ / 51 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy nasycone0,9 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry6,7 g
Białko3,3 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Produkt polski
Marke:Polmlek
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kefir naturalny.
Aufbewahrung:Należy spożyć do (dzień, miesiąc): data znajduje się w górnej części opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +2 °C do +8 °C.
Zubereitung und Verwendung:Przed spożyciem wymieszać. Rozwarstwienie nie świadczy o wadzie wyrobu.
Verpackungsart:Not specified
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Rücksendeadresse:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-15 Warlubie
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2024-06-18 17:34:02Ok.



Mlekovita Mlekovita BIO Mlekovita Mlekovita BIO
Ökologischer natürlicher Kefir 375 g
10,64zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-21
Bakoma Natur Kefir Bakoma Natur Kefir
390 g
15,38zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-23
Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
Getränk Ayran Maljuta 320 g
12,47zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-24
Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
250 g
13,92zł/kg

Preis: 3,48 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-17
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Mlekpol Mlekpol Łaciaty
Naturkefir 360 g
9,25zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-15
Kanka Kanka Naturkefir Kanka Kanka Naturkefir
400 g
7,83zł/kg

Preis: 3,13 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-22
Mrągowska Buttermilch Mrągowska Buttermilch
1 litr

Preis: 6,14 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-14
Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-08
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5