Jamar Rote Bete mit Meerrettich

Jamar
55
Smaki dziecinstwa Jamar Rote Bete mit Meerrettich
55Jamar Rote Bete mit Meerrettich
Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Jamar Rote Bete mit MeerrettichJamar Rote Bete mit Meerrettich
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

14,37 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200060

5906716200060

Preis: 4,31 zł

4.31 PLN 2027-06-30 NewCondition
burak ćwikłowy (65 %), chrzan (25 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia219 kJ / 52 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany9,5 g
- w tym cukry8,5 g
Błonnik2,8 g
Białko1,8 g
Sól0,50 g

Ćwikła z chrzanem Jamar to klasyka dodatków obiadowych, królująca na polskich stołach od bardzo dawna. Połączenie słodkiego buraka z ostrym chrzanem oczarowuje swoją finezją i wzbogaca smak dania.
Eigenschaften:Produkt polski
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Zubereitung und Verwendung:Idealne na zimno! Wyjmij ze słoika i ciesz się smakiem.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:21:44Smaki dziecinstwa



Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

Preis: 16,25 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-01-31
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Zitrone 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-21
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Blauschimmelkäse 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-01-09
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Sardellen gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2029-02-19
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Jalapeno- Paprika gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-12-03
Runoland Runoland Boletus Runoland Runoland Boletus
mariniert BIO 300 g
106,63zł/kg

Preis: 31,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-30
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Jamar Jamar Mexikanische Jamar Jamar Mexikanische
Multi-Gemüse-Mischung 470 g
14,00zł/kg

Preis: 6,58 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-10-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5