Jamar Doskonała do: pizzy, makaronu, leczo, zapiekanek
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102392

5901844102392

Preis: 4,99 zł

kaufen 12 szt. für 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-08-30 NewCondition
pomidory, bazylia (1 %), Otrzymano ze 138 g pomidorów na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia133 kJ / 31 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,0 g
- w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko1,4 g
Sól0 g

Doskonała do: pizzy, makaronu, leczo, zapiekanek
Eigenschaften:Produkt polski, prosty skład, świeża bazylia*, bez soli, z pola do puszki, *Wyprodukowano z dodatkiem świeżej, mrożonej bazylii
Sicherheitshinweis:Produkt zawiera fragmenty skórek.
Marke:Jamar
Über die Marke:Jamar to rodzinna, polska firma tworzona z pasją do warzyw i owoców. Pomidory do produkcji naszej pulpy pochodzą wyłącznie z pobliskich plantacji, gdzie dojrzewają w słońcu do momentu, aż osiągną pełnię swojego smaku. Zbieramy je z najwyższą starannością i dbamy, aby jak najszybciej trafiły do puszek z naszą pulpą.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pulpa pomidorowa z bazylią. Pomidory drobno krojone z bazylią. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadrukowane na wieczku/denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.
Rezepte:Przepis na aromatyczną pizzę: 1. Przygotuj swoje ulubione ciasto na spód. 2. Piekarnik rozgrzej na minimum 250 °C. 3. Bezpośrednio przed pieczeniem posmaruj ciasto pulpą (nie za grubo, żeby nie przesiąkło sokiem z pomidorów). 4. Rozłóż na nim ulubione dodatki i posyp serem (my najbardziej lubimy mozzarellę). 5. Piecz ok. 10-15 min. Smacznego!
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten
Hautlose BIO Dose 400 g
22,85zł/kg

Preis: 9,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
20,75zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Tomaten eigenen Saft Rolnik Tomaten eigenen Saft
400 g
10,28zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-12-30
Podravka Tomaten in Scheiben Podravka Tomaten in Scheiben
geschnitten klassischen 400 g
12,48zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-10-04
Podravka Podravka ganze Tomaten Podravka Podravka ganze Tomaten
400 g
12,48zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-09-21
Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
12,50zł/kg

Preis: 5 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-09-26
Jamar Fruchtfleisch der Jamar Fruchtfleisch der
Jamar-Tomaten 400 g
12,48zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2028-09-30
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5