La Bio Idea Tomatenmark 22% BIO

la BIO IDEA
La Bio Idea Tomatenmark 22% BIOLa Bio Idea Tomatenmark 22% BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

53,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712153027125

8712153027125

Preis: 10,65 zł

10.65 PLN 2029-05-30 NewCondition

ekologiczny przecier pomidorowy


Wartość energetyczna: 310KJ / 73Kcal
Tłuszcz: 0,1g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g
Węglowodany: 13,4g
w tym cukry: 10,5g
Białko: 4,6g
Sól: 0,6g


Rolnik Tomatenkonzentrat Rolnik Tomatenkonzentrat
200 g
21,60zł/kg

Preis: 4,32 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-08-27
Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
Tomatenkonzentrat 30% 200 g
66,45zł/kg

Preis: 13,29 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-28
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Rolnik Püree mit Gewürzgurken Rolnik Püree mit Gewürzgurken
315 g
14,57zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-03
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Primavika Primavika natürlicher Primavika Primavika natürlicher
glutenfreier Hummus 160 g
60,38zł/kg

Preis: 9,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-01
Primavika Primavika Tahini Primavika Primavika Tahini
natürlich 185 g
56,22zł/kg

Preis: 10,40 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-03
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
18,20zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
Butterbohnen 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea roten la BIO IDEA La Bio Idea roten
Bohnen Niere BIO 400 g
21,25zł/kg

Preis: 8,50 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
20,75zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Kichererbsen BIO 400 g
20,60zł/kg

Preis: 8,24 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Pelati-Tomaten ohne Haut BIO 400 g
21,25zł/kg

Preis: 8,50 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenpüree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

Preis: 10,37 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Preis: 16,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5