La Bio Idea Tomatenpüree Passata BIO

la BIO IDEA
51La Bio Idea Tomatenpüree Passata BIO

SKŁADNIKI
pomidory* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów.

Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 120 kJ / 29 kcal;
Tłuszcz: 0,50 g;
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,09 g;
Węglowodany: 4,80 g;
w tym cukry: 4,10 g;
Białko: 1,20 g;
Sól: 0,12 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

La Bio Idea Tomatenpüree Passata BIOLa Bio Idea Tomatenpüree Passata BIO
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

15,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712153627103

8712153627103

Preis: 10,37 zł

10.37 PLN 2029-12-31 NewCondition

Pomidory* 100%   
(*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
pomidory* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów.

Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 120 kJ / 29 kcal;
Tłuszcz: 0,50 g;
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,09 g;
Węglowodany: 4,80 g;
w tym cukry: 4,10 g;
Białko: 1,20 g;
Sól: 0,12 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
    mit BIO-Basilikum 680 g
    19,87zł/kg

    Preis: 13,51 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenpüree passata rustica BIO 680 g
    20,06zł/kg

    Preis: 13,64 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-12-30
    Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    Alce Nero Alce Nero Passata Alce Nero Alce Nero Passata
    Tomatensauce 3x200g BIO 600 g
    25,60zł/kg

    Preis: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-31
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit
    Kräutern Polnisch 500 g
    11,28zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-06-26
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomaten-Passat-Püree in einem BIO-Karton 500 g
    16,78zł/kg

    Preis: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-11
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
    Butterbohnen 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-19
    la BIO IDEA La Bio Idea roten la BIO IDEA La Bio Idea roten
    Bohnen Niere BIO 400 g
    21,25zł/kg

    Preis: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-09-01
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
    20,75zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Kichererbsen BIO 400 g
    20,60zł/kg

    Preis: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2029-10-01
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Pelati-Tomaten ohne Haut BIO 400 g
    21,25zł/kg

    Preis: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
    Tortilla Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    Preis: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5