La Bio Idea roten Bohnen Niere BIO

la BIO IDEA
51La Bio Idea roten Bohnen Niere BIO

Skład:

czerwona fasola* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 

La Bio Idea roten Bohnen Niere BIOLa Bio Idea roten Bohnen Niere BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-09-01

pojemność

cena za kilogram

21,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496900135

8717496900135

Preis: 8,50 zł

8.50 PLN 2029-09-01 NewCondition

Czerwona fasola, woda, sól.     

(*certyfikowany składnik ekologiczny)



Skład:

czerwona fasola* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2030-05-30
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
    Butterbohnen 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-19
    la BIO IDEA La Bio Idea Kleine la BIO IDEA La Bio Idea Kleine
    weiße Bohnen in BIO-Salzlake 400 g
    20,58zł/kg

    Preis: 8,23 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
    20,75zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Kichererbsen BIO 400 g
    20,60zł/kg

    Preis: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2029-10-01
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Pelati-Tomaten ohne Haut BIO 400 g
    21,25zł/kg

    Preis: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenpüree Passata BIO 680 g
    15,25zł/kg

    Preis: 10,37 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
    Tortilla Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    Preis: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-22
    la BIO IDEA la BIO IDEA
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5