Łaciata-Creme 36 %

Łaciata
51Łaciata-Creme 36 %
Łaciata-Creme 36 %  Łaciata-Creme 36 %
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-25

pojemność

cena za litr

23,98 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019440

5900820019440

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-11-25 NewCondition
śmietanka, stabilizator: E407, zawartość tłuszczu 36 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna1415 kJ / 344 kcal
tłuszcz w tym36 g
- kwasy tłuszczowe nasycone23 g
węglowodany w tym2,9 g
- cukry2,9 g
białko2,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do ubijania, deserów i kremów, schłodzić przed ubiciem <6°C, polskie z natury, + dodaj do ulubionych, udaje się na pewno, łatwe ubijanie, długi termin
Marke:Łaciata
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 36 %.
Weitere Informationen:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Zubereitung und Verwendung:Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin w temperaturze poniżej +6°C. Wstrząsnąć przed otwarciem.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36% Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36%
    UHT 500 g
    24,56zł/kg

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-15
    Mlekovita Mlekovita Dessert Mlekovita Mlekovita Dessert
    Śmietanka Polska UHT 36% Fett. 500 ml
    23,98zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-03
    Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
    12% Fett 500 ml
    15,98zł/l

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-21
    Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
    UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
    21,32zł/l

    Preis: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
    18% Fett 500 ml
    17,98zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-12-20
    Łowicka Łowicka Sahne 12% Fett, Łowicka Łowicka Sahne 12% Fett,
    UHT 500 ml
    12,30zł/l

    Preis: 6,15 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-02-24
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 30% Fett 500 ml
    21,62zł/l

    Preis: 10,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-04
    Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
    100 g
    23,30zł/kg

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-04
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
    Fett 250 ml
    16,96zł/l

    Preis: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 30% Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
    Fett 250 ml
    22,92zł/l

    Preis: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 18% Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
    Fett 250 ml
    19,04zł/l

    Preis: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-12-08
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5