Land Kartoffeln Kartoffelchips Geräucherte Alte polnische

Wiejskie
54Land Kartoffeln Kartoffelchips Geräucherte Alte polnische
Wiejskie Ziemniaczki Nasze chipsy! Ziemniak, kartofel, pyra, grula... niezależnie od tego jak je nazwiemy smak i jakość mają w naturze. Można nam wierzyć, bo na ziemniaczkach znamy się jak mało kto! Dbamy, aby wszystkie surowce pochodziły od sprawdzonych dostawców. Połączenie aromatycznych przypraw i wysokiej jakości olejów roślinnych sprawia, że wiejskie ziemniaczki są tak wyjątkowe! Do produkcji chipsów nie używamy dodatku wzmacniaczy smaku. Dzięki temu ich smak jest niepowtarzalny. Wystarczy sięgnąć po Wiejskie Ziemniaczki by przypomnieć sobie smaki polskiej kuchni: masło z solą, koperkiem, wędzonką i wiele więcej!
Land Kartoffeln Kartoffelchips Geräucherte Alte polnischeLand Kartoffeln Kartoffelchips Geräucherte Alte polnische
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-03

pojemność

cena za kilogram

60,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187109063

5905187109063

Preis: 7,80 zł

kaufen 10 szt. für 7.68 zł/szt
7.80 PLN 2027-02-03 NewCondition
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, cukier, papryka w proszku, mięso wieprzowe w proszku, cebula w proszku, wędzona papryka w proszku, chilli w proszku, aromat, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia2 236 kJ / 537 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany50 g
w tym cukry2,6 g
Błonnik4,3 g
Białko5,5 g
Sól1,5 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Wiejskie Ziemniaczki Nasze chipsy! Ziemniak, kartofel, pyra, grula... niezależnie od tego jak je nazwiemy smak i jakość mają w naturze. Można nam wierzyć, bo na ziemniaczkach znamy się jak mało kto! Dbamy, aby wszystkie surowce pochodziły od sprawdzonych dostawców. Połączenie aromatycznych przypraw i wysokiej jakości olejów roślinnych sprawia, że wiejskie ziemniaczki są tak wyjątkowe! Do produkcji chipsów nie używamy dodatku wzmacniaczy smaku. Dzięki temu ich smak jest niepowtarzalny. Wystarczy sięgnąć po Wiejskie Ziemniaczki by przypomnieć sobie smaki polskiej kuchni: masło z solą, koperkiem, wędzonką i wiele więcej!
Eigenschaften:produkt bezglutenowy, bez dodatku wzmacniaczy smaku, z olejami roślinnymi, z polskiej wsi, z polskich ziemniaków, od polskich rolników
Marke:Wiejskie Ziemniaczki
Über die Marke:Wieloletnia współpraca z polskimi rolnikami jest naszym standardem. Dzięki temu nauczyliśmy się wybierać wyłącznie najlepsze ziemniaki dla naszych chipsów, których produkcja odbywa się w Polsce.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chipsy ziemniaczane o smaku wędzonki.
Weitere Informationen:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
    Kartoffeln aus dem Garten 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
    Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
    60,38zł/kg

    Preis: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Wiejskie Ländlichen Dill Wiejskie Ländlichen Dill
    Kartoffelchips Kartoffeln 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-14
    Lorenz Lorenz Rural Lorenz Lorenz Rural
    Kartoffelchipscreme mit Zwiebel 130 g
    59,69zł/kg

    Preis: 7,76 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-02-24
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    Preis: 8,29 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-04-08
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    Preis: 8,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-05-07
    Przysnacki Przysnacki Chipsy ser Przysnacki Przysnacki Chipsy ser
    Verfallsdatum 2027-04-09
    Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
    Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5