Przysnacki
51
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-09

pojemność

cena za kilogram

63,77 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900073022013

5900073022013

Preis: 8,29 zł

8.29 PLN 2027-04-09 NewCondition
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), dekstroza, sól, ser w proszku (ser w proszku (z MLEKA krowiego), słodka serwatka w proszku (z MLEKA), sole emulgujące: fosforany sodu), słodka serwatka w proszku (z MLEKA), drożdże w proszku, wędzona dekstroza, ekstrakt z drożdży, naturalny aromat, cebula w proszku, wędzona maltodekstryna, ser w proszku (z MLEKA koziego), ser w proszku (z MLEKA owczego), przyprawy, barwnik: ekstrakt z papryki, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2249 kJ / 540 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany48 g
w tym cukry2,6 g
Błonnik4,3 g
Białko6,1 g
Sól1,3 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8 400 kJ/2 000 kcal.
Opakowanie zawiera 4-5 porcji produktu. Porcja = 30 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
produkt bezglutenowy, bez oleju palmowego
Marke:Przysnacki
Über die Marke:Przysnacki Dobre bo nasze Spróbuj też innych chipsów Przysnacki: Przysnacki Chipsy papryka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chipsy o smaku wędzonego sera.
Weitere Informationen:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Rücksendeadresse:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
    Kartoffeln aus dem Garten 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
    Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
    60,38zł/kg

    Preis: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Wiejskie Land Kartoffeln Wiejskie Land Kartoffeln
    Kartoffelchips Geräucherte Alte polnische 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-02-03
    Wiejskie Ländlichen Dill Wiejskie Ländlichen Dill
    Kartoffelchips Kartoffeln 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-14
    Lorenz Lorenz Rural Lorenz Lorenz Rural
    Kartoffelchipscreme mit Zwiebel 130 g
    59,69zł/kg

    Preis: 7,76 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-02-24
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    Preis: 8,29 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-04-08
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    Preis: 8,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-05-07
    Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
    Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5