Lisner-Salat mit Schinken und Ei

Lisner
53Lisner-Salat mit Schinken und Ei
Lisner-Salat mit Schinken und Ei  Lisner-Salat mit Schinken und Ei
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-06

pojemność

cena za kilogram

34,36 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344032291

5900344032291

Preis: 4,81 zł

4.81 PLN 2026-11-06 NewCondition
47 % ziemniaki gotowane (zawiera przeciwutleniacz dwutlenek siarki), woda, 10 % wędlina wieprzowa [mięso wieprzowe, woda, sól, cukier, glukoza, skrobia, stabilizator (trifosforany), przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu)], olej rzepakowy, 7 % jaja gotowane, 4 % kukurydza konserwowa, cukier, cebula marynowana, sól, ocet spirytusowy, skrobie modyfikowane, natka pietruszki, żółtko jaja, pieprz, aromat, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia732 kJ/176 kcal
Tłuszcz12,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany13,0 g
w tym cukry3,7 g
Białko3,5 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sałatka z szynką wieprzową, jajkiem i ziemniakami gotowanymi.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data podana na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C.
Zubereitung und Verwendung:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
    Gemüsesalat mit Ei 140 g
    25,50zł/kg

    Preis: 3,57 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Lisner Lisner Oh Mama! Polnischer Lisner Lisner Oh Mama! Polnischer
    Gemüsesalat 140 g
    25,50zł/kg

    Preis: 3,57 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-09
    Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
    Gemüsesalat mit Mais 140 g
    26,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-01
    Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
    Vegetarischer Salat mit Weißkohl 140 g
    26,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-08
    PREIS REDUZIERT -10%
    Lisner Lisner Oh Mama! Eiersalat Lisner Lisner Oh Mama! Eiersalat
    mit Schnittlauch 140 g
    31,43zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-12
    Lisner Lisner Oh Mama! Gyrossalat Lisner Lisner Oh Mama! Gyrossalat
    mit Hähnchen 140 g
    34,43zł/kg

    Preis: 4,82 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
    Verfallsdatum 2026-11-11
    Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
    300 g
    38,07zł/kg

    Preis: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-25
    Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
    280 g
    40,79zł/kg

    Preis: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-11
    Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
    aromatischen würzigen Marinade 400 g
    36,53zł/kg

    Preis: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-27
    Lisner Lisner
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
    Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
    54,75zł/kg

    Preis: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-09
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5