Łowicz Łowicz-Milch 2,0 %

Łowicz
52Łowicz Łowicz-Milch 2,0 %
Łowicz Łowicz-Milch 2,0 %Łowicz Łowicz-Milch 2,0 %
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-24

pojemność

cena za litr

4,40 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011229

5900120011229

Preis: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-02-24 NewCondition
zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 205 kJ/49 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
Marke:Łowicz
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0%
    1 litr

    Preis: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5%
    1 litr

    Preis: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-05-14
    Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT
    1 litr

    Preis: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    Verfallsdatum 2027-08-12
    Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
    1 litr

    Preis: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    Verfallsdatum 2027-08-19
    Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior
    1 litr
    5,00zł/l

    Preis: 5 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-08-05
    Łowicz Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 Łowicz Łowicz Lowicz H-Milch 3,2
    % 1 litr

    Preis: 4,32 zł

    PLN
    1
    207
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
    Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
    59,88zł/kg

    Preis: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5