Łowicz

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.

masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397009141

5900397009141

Preis: 6,99 zł

kaufen 8 szt. für 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

morele (40 %)
cukier
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja zagęszczająca - guma guar
regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia 604 kJ / 142 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 35 g
w tym cukry 35 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.


Sicherheitshinweis:

Produkt z owoców może zawierać pozostałości pestek.


Marke:

Łowicz


Über die Marke:

Łowicz
Samo najlepsze


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Dżem morelowy niskosłodzony pasteryzowany
Weitere Informationen:

100 g produktu kJ/kcal 604/142 7%*
15 g (1 łyżeczka) kJ/kcal 91/21 1%*
*referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 18 porcji.
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu.


Aufbewahrung:

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Zubereitung und Verwendung:

Nasze owocowe menu
drożdżówki ze łooo!
ciasteczka doskonałe
Spróbuj!


Verpackungsart:

Słoik


Adresse des Herstellers:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa


Rücksendeadresse:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa

Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 280 g
27,96zł/kg

Preis: 7,83 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
Stachelbeere Kiwi 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-06-30
PREIS REDUZIERT -10%
Łowicz Łowicz Himbeermarmelade Łowicz Łowicz Himbeermarmelade
mit reduziertem Zuckergehalt 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-30
Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 240 szt.

Preis: 14,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 240 g
45,29zł/kg

Preis: 10,87 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
Verfallsdatum 2028-01-31
Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
Käse 230 g
49,57zł/kg

Preis: 11,40 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5