Maljuta Excellent Türkisch Getränk Ayran Maljuta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ (34 kcal) |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- 2021-11-27 21:54:31Delikatny napój
Preis: 6 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Natur_Kefir/35924.htmlPreis: 3,59 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lowicz_Kefir_1.5/82136.htmlPreis: 3,48 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Robico_Kefir_1.5/89157.htmlPreis: 3,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Naturkefir/99020.htmlPreis: 3,54 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Naturlicher_LuxusKefir/99457.htmlPreis: 4,53 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Ayran_turkische_Delikatesse/110406.html2026-06-01
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
Preis: 3,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kanka_Naturkefir/114933.htmlmleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
Preis: 5,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt/29642.html2026-05-24
śmietanka, bakterie fermentacji mlekowej w tym dobroczynne żywe szczepy Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/12_Creme/29929.html2026-06-01
Preis: 5,48 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Halbfettkse/42524.htmlPreis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.htmlPreis: 5,48 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Huttenkse_aus_Maluta._dreimal_gehackt._frisch._teilentrahmt_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Preis: 4,76 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Preis: 4,76 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Einkaufswagen