Maluta
52
intensywnie smaczny
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

23,60 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467711453

5904467711453

Preis: 4,72 zł

4.72 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna630 kJ / 150 kcal
Tłuszcz7,2 g
w tym kwasy nasycone4,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry14 g
Białko7,4 g
Sól0,05 g
Zawartość laktozy <0,01 g / 100 g.

Mleko : Zawiera
intensywnie smaczny
Eigenschaften:
Marke:Maluta
Über die Marke:Maluta Proso z Żuław
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i nr partii produkcyjnej podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze: od +2 °C do +8 °C.
Verpackungsart:Cup/Tub/Bowl
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Danone Danonki Käse für Kinder Danone Danonki Käse für Kinder
    Erdbeere 4x50g 200 g
    33,35zł/kg

    Preis: 6,67 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
    homogenisierter Vanillekäse 150 g
    24,00zł/kg

    Preis: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-19
    Danio Danio Homogenisierter Käse Danio Danio Homogenisierter Käse
    mit Vanillegeschmack 130 g
    27,54zł/kg

    Preis: 3,58 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-15
    Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
    waniliowy 140 g
    21,36zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum
    2026-10-29
    Polmlek Polmlek-Käse mit Polmlek Polmlek-Käse mit
    Vanillegeschmack 150 g
    20,80zł/kg

    Preis: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-19
    Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
    Verfallsdatum
    2026-10-21
    Maluta Balkan- Joghurt Maluta Balkan- Joghurt
    Verfallsdatum
    2026-10-24
    Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
    Getränk Ayran Maljuta 320 g
    12,47zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
    150 g
    14,40zł/kg

    Preis: 2,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
    dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
    27,15zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt
    ohne Laktose 220 g
    20,00zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-12
    Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3 Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3
    Zutaten 220 g
    20,00zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
    200 g
    21,80zł/kg

    Preis: 4,36 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-10-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5