Maluta Ayran türkische Delikatesse

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ / 34 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
Preis: 3,50 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_ErdbeerButtermilch/99414.html2026-05-16
Preis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Natur_Kefir/35924.htmlPreis: 2,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Naturliche_Kefirmilch/50491.htmlPreis: 3,78 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_Excellent_Turkisch_Getrnk_Ayran_Maljuta_Ayran/55667.htmlPreis: 3,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Naturkefir/99020.htmlPreis: 6,65 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Polnischer_naturlicher_Kefir/99250.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 5,78 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt_Licht/26732.html2026-05-13
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
Preis: 5,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt/29642.html2026-05-24
Preis: 5,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Halbfettkse/42524.htmlPreis: 5,45 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 2,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Naturjoghurt_2.5/78528.htmlPreis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Huttenkse_aus_Maluta._dreimal_gehackt._frisch._teilentrahmt_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko, śmietanka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 4,40 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_NaturCremejoghurt_ohne_Laktose_bez_laktozy/82134.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Preis: 4,79 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Einkaufswagen