Maljuta Extra-Butter

Preis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.html| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3058 kJ / 744 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 49 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witamina A | 823 µg - 103 %* |
| Witamina E | 1,95 mg - 16 %* |
| *% Referencyjnej Wartości Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
- Malgoska Biernacka , 2026-03-09 14:03:17Maslo ma wspamialy smak
- Marek , 2025-11-30 15:57:59Ok.
- Małgorzata Kopcińska , 2018-08-07 13:09:53Doskonałe ,pyszne , prawdziwe masło Polecam w 100%
Preis: 6,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_Fett/21053_2427853_629.htmlPreis: 13,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Traditionelle_irische_KerrygoldButter_irlandzkie/25441.htmlPreis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica_Landbutter_83/55794.htmlPreis: 13,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Traditionelle_irische_gesalzene_Kerrygoldbutter_irlandzkie_solone/100615.htmlPreis: 6,37 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Rolmlecz_Extra_lndliche_Butter_83/101642.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 5,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt_Licht/26732.html2026-06-10
mleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 1,98 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Naturjoghurt_2.5/78528_2427635_198.htmlPreis: 3,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Huttenkse_aus_Maluta._dreimal_gehackt._frisch._teilentrahmt_swiezy_poltlusty/82128_2426645_329.htmlPreis: 4,53 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Ayran_turkische_Delikatesse/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 4,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Einkaufswagen