12 % Creme

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 556 kJ / 134 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica._Suppencreme_18/19857.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica._Suppencreme_12/21042.htmlPreis: 4,34 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_Polish_dicht_18_gesta/40765.htmlPreis: 6,82 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Freitagscreme_18/82132.htmlPreis: 5,66 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica._Suppencreme_12/96703.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Creme_18_laktosefrei/99495.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt_Licht/26732_2429451_258.html2026-05-27
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
Preis: 5,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt/29642.html2026-06-09
Preis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 2,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Naturjoghurt_2.5/78528.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Preis: 4,64 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371_2428450_464.htmlmleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 4,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Einkaufswagen