Melvit Fit Rolls Buchweizenwaffeln mit Meersalz

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1614 kJ /381 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Błonnik | 6,0 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,2 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
kasza gryczana* (97,7 %), łuska gryczana* (2 %), olej rzepakowy* (0,3 %), (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Preis: 5,85 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Biominki_Buchweizenwaffeln._ungesalzen._BIO_BIO/71364.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_kukurydzianogryczane_z_sola_morska/75472.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Dinkelwaffeln_mit_Meersalz_z_sola_morska/111410.htmlPreis: 5,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reiswaffeln/18644.htmlPreis: 5,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Reiswaffeln_mit_Meersalz/18645.htmlVollkornreis (90,4%), Kürbiskerne (5,5%), Granulat mit Algen (Maismehl, Rapsöl, Salz, Meeresalgenpulver (0,03%), Farbstoff: Kupferkomplexe der Chlorophylline), Salz.
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reiswaffeln_mit_Kurbiskernen/29092.htmlPreis: 4,69 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mehrkorn_Reiswaffeln_20_frei_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlPreis: 4,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/traditionellen_Reiskuchen/31880.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.html






Einkaufswagen