Melvit Haferflocken Berg BIO

płatki owsiane górskie
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1541 kJ /366 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 6,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Preis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Geheime_Familie_Haferflocken_Sofort_owsiane_blyskawiczne/45239.html2027-08-24
Preis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Geheime_Familie_Haferflocken_Vollkorn_owsiane_pelnoziarniste/45240.htmlPreis: 3,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Berg/45523.htmlPreis: 5,67 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Haferflocken_Instant_BIO_BIO/88970.html2027-05-13
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
Preis: 12,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_SchokoMuslikugeln_mit_Schokoladengeschmack_zbozowe_o_smaku_czekoladowym/103444.html2027-01-31
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Berg/20562.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Instant_Haferflocken/20563.htmlPreis: 6,93 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Mountain_Haferflocken/107243_2422394_693.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.html






Einkaufswagen