Milka Schokolade Oreo Kekse, Kakao und Milchfüllung mit Vanillegeschmack auf Schokoladenmilch

Milka
52Milka Schokolade Oreo Kekse, Kakao und Milchfüllung mit Vanillegeschmack auf Schokoladenmilch
Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Milka Schokolade Oreo Kekse, Kakao und Milchfüllung mit Vanillegeschmack auf SchokoladenmilchMilka Schokolade Oreo Kekse, Kakao und Milchfüllung mit Vanillegeschmack auf Schokoladenmilch
masa netto

masa netto

92 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-09

pojemność

cena za kilogram

69,67 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Węgry

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210826053

7622210826053

Preis: 6,41 zł

6.41 PLN 2027-01-09 NewCondition
cukier, mąka PSZENNA, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, olej palmowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5 %), syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia PSZENNA, emulgator (lecytyny SOJOWE), substancje spulchniające (E 503, E 501, E 500), sól, regulator kwasowości (E 524), aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2168 kJ
518 kcal
Tłuszcz27.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16.00 g
Węglowodany61.00 g
Cukry ogółem50.00 g
Błonnik2.10 g
Białko5.70 g
Równoważna zawartość soli0.51 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marke:Milka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Węgry
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wedel Schokolade Toffee Wedel Schokolade Toffee
    Verfallsdatum 2027-01-14
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
    Himbeerfüllung 100 g
    78,20zł/kg

    Preis: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-04
    Milka Milchschokolade mit einer Milka Milchschokolade mit einer
    milchigen Füllung mit dem Geschmack der Himbeere 100 g
    64,70zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-01-19
    Wedel e Schokolade mit Erdbeer- Wedel e Schokolade mit Erdbeer-
    Milch gefüllt 100 g
    78,40zł/kg

    Preis: 7,84 zł

    PLN
    1
    38
    Verfallsdatum 2027-04-02
    Milka Karamell- Milchschokolade Milka Karamell- Milchschokolade
    mit Karamell nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-27
    Milka für Sie oreo Milka für Sie oreo
    Oreo Cookie Stücke Milchschokolade mit Vanillecreme und zerdrückt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-09
    Milka Milka Schokolade Keks und Milka Milka Schokolade Keks und
    Kuchen 300 g
    63,30zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-23
    Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Rosinen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-19
    Milka Milka Weiße Bubbly Milka Milka Weiße Bubbly
    belüftet Milchschokolade mit weißer Schokolade 95 g
    68,11zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    62
    Verfallsdatum 2027-07-14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5