Mlekovita Naturpolnischer Joghurt

Mlekovita
55
Ok
Mlekovita Naturpolnischer Joghurt
55Mlekovita Naturpolnischer Joghurt
Mlekovita Naturpolnischer JoghurtMlekovita Naturpolnischer Joghurt
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-04

pojemność

cena za kilogram

12,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990101

5900512990101

Preis: 4,40 zł

kaufen 12 szt. für 4.33 zł/szt
4.40 PLN 2026-11-04 NewCondition
mleko*,żywe kultury bakterii jogurtowych,*wyprodukowano bez stosowania GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 267 kJ
Wartość energetyczna 64 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy nasycone 2,0 g
Węglowodany 5,3 g
w tym cukry 5,3 g
Białko 3,9 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO
Marke:Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Polski Jogurt naturalny.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Zubereitung und Verwendung:Doskonały do: musli, sałatek, owoców, chłodnika, sosów sałatkowych, musów i dipów
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2025-03-28 17:38:21Ok



Mlekovita Mlekovita Jogurt Mlekovita Mlekovita Jogurt
naturalny bez 350 g
12,71zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-24
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

Preis: 5,38 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-10-29
Bakoma Bio Naturjoghurt Bakoma Bakoma Bio Naturjoghurt Bakoma
140 g
29,50zł/kg

Preis: 4,13 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-18
Piątnica Piątnica Naturjoghurt Piątnica Piątnica Naturjoghurt
170 g
14,12zł/kg

Preis: 2,40 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2026-11-01
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 150 g
16,53zł/kg

Preis: 2,48 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
Naturjoghurt ohne Laktose 150 g
19,20zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-22
Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
Verfallsdatum
2026-10-21
Bakoma Bakoma natürlicher dicker Bakoma Bakoma natürlicher dicker
Joghurt 2,8% 390 g
17,38zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-27
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Vanillegeschmack 200 ml
11,65zł/l

Preis: 2,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Schokoladengeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5