Mlekovita polnischer Naturjoghurt ohne Laktose

Mlekovita
Mlekovita polnischer Naturjoghurt ohne LaktoseMlekovita polnischer Naturjoghurt ohne Laktose
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

19,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512985947

5900512985947

Preis: 2,88 zł

2.88 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko*,żywe kultury bakterii jogurtowych,*Wyprodukowano bez stosowania GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 273 kJ/65 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy nasycone 2,0 g
Węglowodany 5,3 g
w tym cukry 5,3 g
Białko 4,2 g
Sól 0,10 g
Zawartość laktozy <0,01 g/100 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO, doskonały do: chłodnika, sosów sałatkowych, musów i dipów
Marke:Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Polski Jogurt naturalny bez laktozy.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 150 g
16,53zł/kg

Preis: 2,48 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-10-24
Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-18
Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
Bakoma 150 g
23,67zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Augustowski Mlekpol Mlekpol Augustowski
Joghurt 2,5% 150 g
14,73zł/kg

Preis: 2,21 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-13
Piątnica Piątnica Skyr Piątnica Piątnica Skyr
isländischer Naturjoghurt 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-26
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 350 g
12,57zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Vanillegeschmack 200 ml
11,65zł/l

Preis: 2,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Schokoladengeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5