Mlekovita Bio-Butter 82% BIO

Mlekovita
52Mlekovita Bio-Butter 82% BIO
Mlekovita Bio-Butter 82% BIOMlekovita Bio-Butter 82% BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

46,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512984049

5900512984049

Preis: 9,25 zł

9.25 PLN 2026-10-22 NewCondition

Śmietanka pasteryzowana,Zawartość tłuszczu 82%


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3068 kJ/ 746 kcal
Tłuszcz 82 g
w tym kwasy nasycone 54 g
Węglowodany 1,0 g
w tym cukry 1,0 g
Białko 1,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Masło ekstra ekologiczne BIO.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C.
Verpackungsart:Owijka
Adresse des Herstellers:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Zakład w Trzebownisku
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-08
    Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
    200 g
    37,15zł/kg

    Preis: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-24
    Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
    Kerrygold-Butter 200 g
    56,10zł/kg

    Preis: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2026-12-22
    Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum 2026-12-13
    Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
    Butter 99,9% Fett Milch 200 g
    59,95zł/kg

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-21
    Sobik Sobik geklärte Butter Sobik Sobik geklärte Butter
    200 g
    49,95zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
    gesalzene Kerrygoldbutter 200 g
    56,10zł/kg

    Preis: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-12-22
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-10
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
    homogenisierter Vanillekäse 150 g
    24,00zł/kg

    Preis: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-19
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Erdbeergeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-15
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Vanillegeschmack 200 ml
    11,65zł/l

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2027-02-03
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Schokoladengeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
    Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-02
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5