Piątnica Skyr isländischer Naturjoghurt

Piątnica
55
Bez zarzutu Piątnica Skyr isländischer Naturjoghurt
46Piątnica Skyr isländischer Naturjoghurt
Piątnica Skyr isländischer NaturjoghurtPiątnica Skyr isländischer Naturjoghurt
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

26,60 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004544

5900531004544

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-20 NewCondition
Piątnica Piątnica Skyr Piątnica Piątnica Skyr
isländischer Naturjoghurt 150 g
26,87zł/kg

Preis: 4,03 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-24
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna274 kJ / 64 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry4,1 g
Białko12 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
bogaty w białko
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt typu islandzkiego naturalny.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:30:32Bez zarzutu



Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-18
Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
Bakoma 150 g
23,67zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Augustowski Mlekpol Mlekpol Augustowski
Joghurt 2,5% 150 g
14,73zł/kg

Preis: 2,21 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 150 g
16,53zł/kg

Preis: 2,48 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
Naturjoghurt ohne Laktose 150 g
19,20zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-22
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-26
Zott Zott Primo Skyr jogurt typu Zott Zott Primo Skyr jogurt typu
150 g
18,20zł/kg

Preis: 2,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-16
Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
Piatnica 200 g
21,95zł/kg

Preis: 4,39 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-10-13
Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
Schnittlauch 150 g
24,93zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-12
PREIS REDUZIERT -10%
Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
150 g
22,13zł/kg

Preis: 3,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-07
Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
18% 200 ml
19,30zł/l

Preis: 3,86 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
250 g
42,80zł/kg

Preis: 10,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-26
Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
Hüttenkäse 4% Fett 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-10-18
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5