delicato Olivenöl aus der ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem leichten und milden Geschmack

Monini
53delicato Olivenöl aus der ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem leichten und milden Geschmack
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
delicato Olivenöl aus der ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem leichten und milden Geschmackdelicato Olivenöl aus der ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem leichten und milden Geschmack
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-06

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001563

8005510001563

Preis: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-11-06 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Eigenschaften:uniwersalne zastosowanie
Marke:Monini
Aufbewahrung:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Verpackungsart:Butelka
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
    ersten Kaltpressung 500 ml
    62,52zł/l

    Preis: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    extra vergine BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Preis: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Basso Basso Olivenöl extra Basso Basso Olivenöl extra
    vergine 500 ml
    57,16zł/l

    Preis: 28,58 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Basso Tresteröl von Basso Olive Basso Tresteröl von Basso Olive
    500 ml
    38,92zł/l

    Preis: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-12
    Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
    Traubenkernöl Monini 500 ml
    36,38zł/l

    Preis: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-10-22
    Bio Planete Salatöl ökologischen Bio Planete Salatöl ökologischen
    500 ml
    47,98zł/l

    Preis: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    Kochen und Braten BIO 500 ml
    39,98zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-17
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-18
    Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
    1 litr

    Preis: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-11-22
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    99,24zł/l

    Preis: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-24
    Monini Monini extra natives Monini Monini extra natives
    Olivenöl Classico Spray 200 ml
    89,00zł/l

    Preis: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-08-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5