Natives Olivenöl Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine

Monini Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych GranFruttato to wyjątkowy kupaż najlepszych włoskich oliw wybranych przez Zefferino Monini. Posiada przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy i zdecydowany smak dzięki oliwkom z wczesnych zbiorów.
Natives Olivenöl Extra Monini Gran Fruttato Extra VergineNatives Olivenöl Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-27

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001716

8005510001716

Preis: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-08-27 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych GranFruttato to wyjątkowy kupaż najlepszych włoskich oliw wybranych przez Zefferino Monini. Posiada przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy i zdecydowany smak dzięki oliwkom z wczesnych zbiorów.
Marke:Monini
Aufbewahrung:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Verpackungsart:Butelka szklana
Rücksendeadresse:
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Basso Basso Olivenöl extra Basso Basso Olivenöl extra
vergine 500 ml
57,16zł/l

Preis: 28,58 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Basso Tresteröl von Basso Olive Basso Tresteröl von Basso Olive
500 ml
38,92zł/l

Preis: 19,46 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-12
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
1 litr

Preis: 30,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-11-22
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
99,24zł/l

Preis: 24,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-24
Monini Monini extra natives Monini Monini extra natives
Olivenöl Classico Spray 200 ml
89,00zł/l

Preis: 17,80 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5