OSM Piaski

Gęsty, kremowy i łagodniejszy w smaku. Idealny dla osób z nietolerancją laktozy. Dzięki naturalnemu procesowi enzymatycznemu laktoza zostaje rozłożona, a jogurt zyskuje delikatnie słodszy smak.

Bogaty w białko, wapń i żywe kultury bakterii – wspiera metabolizm i trawienie. Doskonały jako samodzielny posiłek lub dodatek do dań.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

14,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298007752

5902298007752

Preis: 5,79 zł

5.79 PLN 2026-10-25 NewCondition
Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
269 kJ / 64 kcal
Tłuszcz
4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
2,8 g
Węglowodany
4,2 g
w tym cukry
4,2 g
Białko
2,9 g
Sól
0,10 g

Gęsty, kremowy i łagodniejszy w smaku. Idealny dla osób z nietolerancją laktozy. Dzięki naturalnemu procesowi enzymatycznemu laktoza zostaje rozłożona, a jogurt zyskuje delikatnie słodszy smak.

Bogaty w białko, wapń i żywe kultury bakterii – wspiera metabolizm i trawienie. Doskonały jako samodzielny posiłek lub dodatek do dań.


Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
griechischer Joghurt 7,5% 400 g
19,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturgriechischer Joghurt 10% 400 g
13,43zł/kg

Preis: 5,37 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2026-11-07
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2026-10-31
Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
bez laktozy 400 g
14,68zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-19
Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
Verfallsdatum
2026-10-21
Bakoma Bakoma natürlicher dicker Bakoma Bakoma natürlicher dicker
Joghurt 2,8% 390 g
17,38zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-27
Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
griechischer Joghurt 7,5% 180 g
26,89zł/kg

Preis: 4,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-29
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

Preis: 5,38 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-10-29
PREIS REDUZIERT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

Preis: 3,22 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

Preis: 5,75 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

Preis: 3,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5