OSM Piaski

Naturalna świeżość i lekkość w każdej butelce. Maślanka to delikatny, fermentowany napój mleczny, który powstaje z pasteryzowanego mleka z dodatkiem wyselekcjonowanych kultur bakterii mlekowych. Dzięki swojej lekkostrawności i niskiej kaloryczności idealnie sprawdza się jako zdrowa przekąska lub dodatek do posiłków. Bogata w białko, wapń i witaminy z grupy B, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-19

pojemność

cena za kilogram

9,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298008131

5902298008131

Preis: 3,63 zł

3.63 PLN 2026-10-19 NewCondition

mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
183 kJ / 43 kcal
Tłuszcz
1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
1,0 g
Węglowodany
4,3 g
w tym cukry
3,5 g
Białko
3,2 g
Sól
0,10 g

Naturalna świeżość i lekkość w każdej butelce. Maślanka to delikatny, fermentowany napój mleczny, który powstaje z pasteryzowanego mleka z dodatkiem wyselekcjonowanych kultur bakterii mlekowych. Dzięki swojej lekkostrawności i niskiej kaloryczności idealnie sprawdza się jako zdrowa przekąska lub dodatek do posiłków. Bogata w białko, wapń i witaminy z grupy B, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.


Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Erdbeer-Buttermilch 400 g
8,75zł/kg

Preis: 3,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Natürliche Mlekovita Mlekovita Natürliche
Buttermilch 400 g
8,83zł/kg

Preis: 3,53 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-31
Kanka Kanka Naturkefir Kanka Kanka Naturkefir
400 g
7,83zł/kg

Preis: 3,13 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2026-10-20
Mrągowska Buttermilch Mrągowska Buttermilch
1 litr

Preis: 6,14 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Butter Mrągowska Strawberry Butter
Verfallsdatum
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
Verfallsdatum
2026-10-15
Bakoma Natur Kefir Bakoma Natur Kefir
390 g
15,38zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-23
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

Preis: 5,38 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-10-29
PREIS REDUZIERT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

Preis: 3,22 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

Preis: 5,75 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

Preis: 5,79 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2026-10-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5