Sonko Light Vollkornwaffeln in dunkler Schokolade

Sonko
Sonko Light Vollkornwaffeln in dunkler SchokoladeSonko Light Vollkornwaffeln in dunkler Schokolade
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-12

pojemność

cena za kilogram

138,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180630112

5902180630112

Preis: 4,99 zł

kaufen 11 szt. für 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2027-05-12 NewCondition
czekolada 57 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyna sojowa i E476, aromat: wanilina), mąka pełnoziarnista 22,6 % (żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, Czekolada: masa kakaowa minimum 51 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1951 kJ / 466 kcal
Tłuszcz, w tym:20,0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,6 g
Węglowodany, w tym:61,4 g
- cukry34,3 g
Błonnik5,7 g
Białko7,1 g
Sól0,69 g
Opakowanie zawiera 3 porcje (3 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
kakao 51 %
Marke:Sonko
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Sonko Sonko Light Waffeln 3 Sonko Sonko Light Waffeln 3
Körner in Vollmilchschokolade 36 g
138,61zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-05-31
Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
1 kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-02
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
4 x 100g Beutel 400 g
16,13zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5