Octim
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004248

5901605004248

Preis: 3,99 zł

kaufen 12 szt. für 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
Octim Octim Ketchup Łagodny Octim Octim Ketchup Łagodny
180 g
22,17zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-22
Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-06-30
Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
450 g
16,29zł/kg

Preis: 7,33 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-08-30
Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
Verfallsdatum 2027-08-30
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5