Octim Balsamicocreme mit Himbeergeschmack

Octim

Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku malinowym do mięs, sałatek i deserów Malinowy smak gęstego, aromatycznego kremu balsamicznego Octim zostanie z Tobą na dłużej. Doskonale zbalansowany słodko-kwaśny smak to wynik połączenia octu jabłkowego z malinowym aromatem. Krem podkreśli smak dań na ciepło i zimnych przekąsek. Stanowi doskonały dodatek do pieczonych mięs, sałatek oraz deserów.

Octim Balsamicocreme mit HimbeergeschmackOctim Balsamicocreme mit Himbeergeschmack
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-10

pojemność

cena za kilogram

46,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605003364

5901605003364

Preis: 14,43 zł

14.43 PLN 2028-03-10 NewCondition
Octim Octim Balsamicocreme mit Octim Octim Balsamicocreme mit
Himbeergeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-03

Zagęszczony sok z jabłek, ocet jabłkowy 22%, zagęszczony moszcz winogronowy (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), woda, skrobia modyfikowana, barwnik: karmel E150d (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), aromat malinowy 0,2%, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.


Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku malinowym do mięs, sałatek i deserów Malinowy smak gęstego, aromatycznego kremu balsamicznego Octim zostanie z Tobą na dłużej. Doskonale zbalansowany słodko-kwaśny smak to wynik połączenia octu jabłkowego z malinowym aromatem. Krem podkreśli smak dań na ciepło i zimnych przekąsek. Stanowi doskonały dodatek do pieczonych mięs, sałatek oraz deserów.


Octim Octim Balsamico-Creme mit Octim Octim Balsamico-Creme mit
Kirschgeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-03
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Maggi Würzflüssigkeit Maggi Würzflüssigkeit
960 g
18,54zł/kg

Preis: 17,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
1 kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-10-30
Lima Lima Shuyu Milde Lima Lima Shuyu Milde
Sojabohnensauce BIO 250 ml
79,04zł/l

Preis: 19,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-13
Pamapol Goong Sojasauce mit Pamapol Goong Sojasauce mit
reduziertem Salzgehalt 150 ml
39,93zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-02-27
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5