Octim Balsamico-Creme mit Kirschgeschmack

Octim

Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku wiśniowym do mięs, sałatek i deserów Słodko-kwaśne nury gęstego, balsamicznego kremu będą przysłowiową „wisienką na torcie” Twoich dań. Aromatyczny krem o smaku wiśniowym sprawdzi się jako marynata do mięs ale też dodatek do pieczeni. Wydobędzie smak grillowanych i świeżych warzyw oraz przełamie słodycz deserów.

Octim Balsamico-Creme mit KirschgeschmackOctim Balsamico-Creme mit Kirschgeschmack
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-03

pojemność

cena za kilogram

44,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004040

5901605004040

Preis: 13,74 zł

13.74 PLN 2027-04-03 NewCondition

Zagęszczony sok z jabłek, ocet jabłkowy 22%, zagęszczony moszcz winogronowy (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), woda, skrobia modyfikowana kukurydziana, barwnik: karmel E150d (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), aromat wiśniowy 0,1%, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.


Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku wiśniowym do mięs, sałatek i deserów Słodko-kwaśne nury gęstego, balsamicznego kremu będą przysłowiową „wisienką na torcie” Twoich dań. Aromatyczny krem o smaku wiśniowym sprawdzi się jako marynata do mięs ale też dodatek do pieczeni. Wydobędzie smak grillowanych i świeżych warzyw oraz przełamie słodycz deserów.


Octim Octim Balsamicocreme mit Octim Octim Balsamicocreme mit
Himbeergeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-03
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Maggi Würzflüssigkeit Maggi Würzflüssigkeit
960 g
18,54zł/kg

Preis: 17,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
1 kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-10-30
Lima Lima Shuyu Milde Lima Lima Shuyu Milde
Sojabohnensauce BIO 250 ml
79,04zł/l

Preis: 19,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-13
Pamapol Goong Sojasauce mit Pamapol Goong Sojasauce mit
reduziertem Salzgehalt 150 ml
39,93zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-02-27
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5